Objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. V případě objednání ve středu odpoledne a další zbylé dny v týdnu, budeme vaši objednávku expedovat z našeho e-shopu nejdříve v pondělí další týden, viz. sekce Důležité informace.

Stropní kořeny

Zcela nový produkt. 

Jsou určeny k umístění na strop, ale i dalších prostor.. třeba jako podloží pod epifytní rostliny atd.

Dodáváme spolu se dvěma kusy vázacích drátků.

Různé tvary a barevné variace ve velikosti cca do 15 cm.

Registrovaným zákazníkům poskytujeme množstevní slevy až 15%.

Skladem
150 Kč –30 % 105 Kč
Stropní kořeny
Novinka Tip
150 Kč –30 %

Představujeme vám zcela nový produkt.. a to stropní kořeny.

Jelikož kudlanky převážně svého času stráví ve stropních prostorách, jsou pro ně tyto okrasné stropní kořeny velice vhodné k umístění na strop.

Dodáváme k nim dva kusy vázacích drátků.. pomocí kterých lze snadno kořeny přichytit do stropních prostor pod větrací mřížku. Takto se dá kořen v případě potřeby (např. čištění či přemístění atd.) kdykoli opakovaně odebrat.. a poté ho znovu kamkoliv umístit.

Samozřejmě lze tyto okrasné kořeny používat i do jiných prostor.. do kterých se bezesporu výborně hodí.. např. jako podloží pod epifytní rostliny atd.. Také je lze použít i pro mnoho dalších vašich chovanců.. jelikož jsou opravdu nádherné!

Kořeny mají různé velikosti.. zhruba do 15 cm. Také mají různé tvary a barevné varianty.. povětšinou světlé a tmavé odstíny ,,hnědé" barvy dřeva.

Jde o zcela přírodní produkt!

Registrovaným zákazníkům poskytujeme množstevní slevy až 15%.

Zpět do obchodu