Objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. V případě objednání ve středu odpoledne a další zbylé dny v týdnu, budeme vaši objednávku expedovat z našeho e-shopu nejdříve v pondělí další týden, viz. sekce Důležité informace.

Terária

Toto terárium je výjimečné v tom, že je vyrobeno z unikátního systému, který se jednoduše sestaví za pár okamžiků, dle přiloženého návodu. A to bez dopomoci jakéhokoli nářadí!

Terária jsou vyrobena z hliníkového rámu, pevného bílého PVC po obou bocích a zadní stěně a dále z transparentního plexiskla ve dvířkách. Dostatečné větrání zajišťuje pletivo v celém dílu pod dvířky a na celém stropě. Dno je pak z pevného PVC na kerém je ještě volně ložena podložka pro snadné čištění. Rám je dle varianty terária bílý a nebo v černé barvě, pletivo pod dvířky a ve stropě je také bílé nebo černé barvy.

Terárium je využitelné v interiérovém, ale i ve venkovním chovu, kde je třeba myslet na případné přehřátí zvířat a terária umisťovat do míst s dostatečným stínem.

Tyto terária jsou ideální volbou pro zvířata s potřebou ubikací orientovaných na výšku, jelikož ráda šplhají.

Terária nabízíme ve vícero velikostech pro různé druhy vašich chovanců.

Všechna terária můžete vybavit vhodným podložím, okrasnými kameny, kořeny či korkovou kůrou a epifytními rostlinami. Samozřejmě lze použít jakákoli výbava.. dle fantazie a vkusu každého chovatele.

Množstevní slevy až 15% pro všechny zaregistrované zákazníky.

U VŠECH TERÁRIÍ JE DOPRAVA ZDARMA A PROTO SE VYŽADUJE INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKA!

Cena

24102411
124102411
Snímek obrazovky 2022 05 06 v 16.32.09
Novinka Tip
od 2.800 Kč–13 %
od 2.410 Kč

Bílé terárium unikátního stavebnicového typu v různých velikostech. Množstevní slevy až 15% pro zaregistrované. DOPRAVA ZDARMA. Tento produkt a...

527/32
1 položek celkem
Zpět do obchodu