Objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. V případě objednání ve středu odpoledne a další zbylé dny v týdnu, budeme vaši objednávku expedovat z našeho e-shopu nejdříve v pondělí další týden, viz. sekce Důležité informace.

Poloviční flexária

Poloviční flexárium je nový a jedinečný produkt. Tento unikátní systém je výjimečný tím, že se jednoduše sestaví za pár okamžiků, dle přiloženého návodu. Dokonce i bez dopomoci jakéhokoli nářadí!

Poloviční flexária jsou vyrobena z hliníkového rámu, pevného bílého PVC po bocích a zadní stěně, dále z transparentního plexiskla ve spodním dílu pod dvířky a ocelového pletiva na celých dvířkách a stropě. Dno je z pevného PVC materiálu, na kterém je volně ložená podložka usnadňující čištění. Rám je buďto bílý a nebo v černé barvě, pletivo je také buď bílé nebo černé barvy.

Velkou předností jsou plné boky a záda polovičních flexárií, jež zabraňují potřísnění okolních stěn a nábytku při rosení, jsou-li umístěna v interiéru.

Poloviční flexária nabízíme ve vícero velikostech pro různé druhy vašich chovanců.

Všechna flexária můžete vybavit vhodným podložím, okrasnými kameny, kořeny či korkovou kůrou a epifytními rostlinami. Samozřejmě lze použít jakákoli výbava.. dle fantazie a vkusu každého chovatele.

Množstevní slevy až 15% pro všechny zaregistrované zákazníky.

U VŠECH POLOVIČNÍCH FLEXÁRIÍ JE DOPRAVA ZDARMA A PROTO SE VYŽADUJE INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKA!

Cena

24105790
124105790
Poloviční flexárium
Novinka
od 2.700 Kč–10 %
od 2.410 Kč

Poloviční flexária černé barvy v různých velikostech. Množstevní slevy až 15% pro zaregistrované. DOPRAVA ZDARMA. Tento produkt a další terária...

509/32
Snímek obrazovky 2022 05 08 v 16.16.57
Novinka
5.920 Kč –2 %
5.790 Kč

Poloviční flexária bílé barvy v různých velikostech. Množstevní slevy až 15% pro zaregistrované.  DOPRAVA ZDARMA. Tento produkt a další terária...

536/60
2 položek celkem
Zpět do obchodu