Objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. V případě objednání ve středu odpoledne a další zbylé dny v týdnu, budeme vaši objednávku expedovat z našeho e-shopu nejdříve v pondělí další týden, viz. sekce Důležité informace.

Poloviční flexária bílá

Poloviční flexária bílé barvy v různých velikostech.

Množstevní slevy až 15% pro zaregistrované.

 DOPRAVA ZDARMA. Tento produkt a další terária a flexária je možné objednat pouze formou samostatné individuální objednávky a to z důvodu individuální dopravy.

Rozměry
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
5.920 Kč –2 % 5.790 Kč
Kategorie: Poloviční flexária
Materiál rámu: hliník
Materiál stěny: pevné bílé PVC
Materiál pletiva: černě lakovaná ocel (dvířka a strop)
Materiál spodní díl dvířek: transparentní plexisklo
Materiál dno: černé pevné PVC s volně loženou podložkou
Snímek obrazovky 2022 05 08 v 16.16.57
Novinka
5.920 Kč –2 %

Poloviční flexária jsou vyrobena z unikátního drážkového systému, díky kterému se velmi snadno a rychle sestavují. Dle návodu to zvládne každý. K montáži není třeba žádné nářadí a sestavení trvá pár minut. 

Poloviční terária jsou vyrobena z hliníkového rámu, pevného bílého PVC po bocích a zadní stěně, z transparentního plexiskla ve spodním dílu pod dvířky a ocelového pletiva černé barvy na celých dvířkách a stropě. Dno je z pevného PVC materiálu, na kterém je volně ložená podložka usnadňující čištění. Rám i pletivo jsou v černé barvě.

Velkou předností jsou plné boky a záda terárií, jež zabraňují potřísnění okolních stěn a nábytku při rosení.

Poloviční terária jsou určena převážně pro interiérový chov. Dvířka a strop z pletiva zajišťují nadstandardní cirkulaci vzduchu a využijete je především pro chov všech chovanců s potřebou dostatečného proudění čerstvého vzduchu.

Díky černé barvě pletiva je dobře vidět do terárií a nebudete ochuzeni o radostný pohled na vaše chovance.

Poloviční flexária lze využít pro chov zvířat, která ráda šplhají a potřebují ubikaci orientovanou na výšku - kudlanky, strašilky, chameleoni, gekoni a mnohé další. U nás lze dokoupit veškerou vhodnou výbavu.

V nabídce jsou poloviční flexária různých velikostí, stačí vybrat dle potřeby vašich chovanců.

Tato doprava We | Do NEUMOŽŇUJE přepravu bezobratlých a ani rostlin a proto není možné přes ní odeslat kudlanky ani jiné další zboží.. protože je určená jako individuální doprava jedině a pouze k odesílání těchto polovičních flexárií a také flexárií a terárií.. jak zde i výše uvádíme.

Množstevní slevy až 15% pro zaregistrované.

Zpět do obchodu