Švábi argentinští

Švábi Blaptica dubia jsou snad nejvíce krotkými šváby a k tomu ještě ani nezvládají lézt po hladkých površích. Dorůstají velkých velikostí, samice až téměř k 5 cm a samci okolo 4 cm.

Nabízíme je ve třech velikostech: do 1 cm, do 3 cm a nad 3 cm. Tento druh se prodává po kusech a cena je daná dle velikosti švába.

Jsou to dlouhověcí a odolní švábi a tedy vám vydrží hodně dlouho, až dva roky i déle (záleží na vás, jaké množství si pořídíte).

Dospělci se vzhledem ke své velikosti hodí pro mnoho dalších velkých terarijních živočichů. Menší jedinci zase pro malé druhy a ty nejmenší i pro mláďata. Jsou vhodní samozřejmě také pro více druhů kudlanek. Více se dočtete v popisu, kde najdete i návod jak se o ně starat.

Množstevní slevy jsou pro registrované do výše 15%. 

Švábi argentinští
od 3,50 Kč

Švábi velkého druhu Blaptica dubia. Velmi klidní švábi. Ve třech variantách velikostí: malí do 1 cm střední do 3 cm velcí nad 3 cm Cena je za...

296/DO
Krmná směs pro cvrčky a šváby
Novinka Tip
60 Kč –23 %
46 Kč

Sypká suchá krmná směs pro cvrčky a šváby, kterou lze krmit i mouchy a jejich larvy.  Obsahuje minerální a další látky. Výživa potřebná pro...

521
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení