Zařízené kelímky a krabičky

Zařízení do kelímků a krabiček sami ručně vytváříme - tedy co kus to originál.

Zařízené kelímky a krabičky slouží k chovu kudlanek a při správně zvolené velikosti jsou tou nejvíce bezpečnou variantou, jak jen lze vůbec nymfy kudlanek chovat. Důležité je, nic jiného (kromě tamponů na dno) již do kelímků či krabiček neumisťovat. Kelímky a krabičky jsou od nás plně zařízené a mají vše potřebné. V kelímkách nebo krabičkách se udržuje nejlépe potřebné klima a s použitím tamponů na dně a díky nim udržíte i maximální čistotu nebo potřebnou vlhkost, která je důležitá hlavně před a při svlecích kudlanek a také u druhů, které jsou vlhkomilné.

Umístíte-li totiž ještě malé nymfy do terária či jiné větší chovné nádoby, špatně se jim loví kořist, která se může v tak velkém prostoru schovávat, potom se musí do terárií umisťovat velké množství krmného hmyzu, kdy zase hrozí únik krmného hmyzu z terária. Dále a hlavně tu vzniká hodně velké nebezpečí při svlecích kudlanek, které se mohou začít svlékat na větvích či rostlinách při zemi a v tom důsledku mají často pokroucené končetiny. Někdy je to pro ně až fatální, nemohou totiž s takto zkroucenými končetinami lovit. Do vybavených terárií a větších chovných nádob dáme kudlanku nejlépe až v dospělosti.

Bonusem jsou množstevní slevy až 15% všem registrovaným zákazníkům.

Kelímek se síťkou a otvory 100 ml
Tip
8 Kč

Zařízený 100 ml kelímek s víčkem, síťkou a otvory. Možné množstevní slevy.

101
Kelímek se síťkou a otvory 210 ml
Tip
11 Kč

Zařízený 210 ml kelímek s víčkem, síťkou, otvory a lístkem. Možné množstevní slevy.

104
Kelímek 500 ml s otvory ve víčku
Tip
12 Kč

Kelímek 500 ml s otvory ve víčku. Slouží k přenášení a krátkodobému uchovávání krmného hmyzu. Nezbytná pomůcka každého chovatele kudlanek.

284
Krabička se síťkou a otvory 250 ml
Tip
15 Kč

Zařízená 250 ml krabička s víčkem, síťkou, otvory a lístkem. Možné množstevní slevy.

110
Kelímek se síťkou, otvory a listem 500 ml
Tip
15 Kč

Zařízený 500 ml kelímek s víčkem, síťkou, otvory a lístkem. Možné množstevní slevy.

107
5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení