Objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. V případě objednání ve středu odpoledne a další zbylé dny v týdnu, budeme vaši objednávku expedovat z našeho e-shopu nejdříve v pondělí další týden, viz. sekce Důležité informace.

Důležité informace

Pro přepravu zboží podléhajícího rychlé zkáze, živého či krmného hmyzu nebo rostlin doporučujeme pouze službu EMS, případně osobní odběr. V případě výběru jiného způsobu dopravy nese veškerá rizika spojená s přepravou zákazník.

Musíme upozornit, že v poslední době.. hlavně v Praze a blízkém okolí.. dochází k výraznému prodlení doručení objednávek.. a to až s týdenním zpožděním, kdy tyto objednávky zůstávají na depu Praha.


Veškerá komunikace probíhá prostřednictvím e-mailu nebo individuálně telefonicky

Naše vzájemná komunikace s vámi probíhá prostřednictvím e-mailu nebo individuálně telefonicky. O došlé platbě budete od nás vždy vyrozuměni e-mailem. Stejně tak o provedené či již odeslané objednávce. Veškeré změny jsou komunikovány taktéž prostřednictvím e-mailu a nebo individuálně telefonicky. Stejně tak jako všechny ostatní záležitosti.


Objednávky odesíláme od pondělí do středy

Vaše objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. Čtvrtky a pátky se budeme věnovat péči o naše kudlanky. Chceme tímto hlavně minimalizovat riziko toho, že se zdrží vaše objednávka s hmyzem přes víkend, což by mohlo vést i k jejich úhynu.

Nejbezpečnější je vždy osobní odběr na naší adrese, ale na kterém je potřeba se vždy předem domluvit a to nejlépe telefonicky. Během osobního odběru vám také můžeme nejlépe zodpovědět vaše případné otázky, na které jste nenašli odpověď na našich stránkách.
Zároveň upozorňujeme, že služba EMS garantuje dodání následující den, a je jediná možná z hlediska co největší bezpečnosti, kterou my kudlanky odesíláme.

Službu EMS je možné si také zadat v objednávce u jakéhokoli zboží, a to především potřebujete-li mít jistotu dodání následující den (viz. objednávky s dopravou EMS).


Objednávky s dopravou EMS

Objednávky s dopravou EMS jsou vyřizovány vždy přednostně! Jedná se o všechny ostatní objednávky, kde nejsou kudlanky, které se odesílají pouze službou EMS.. nebo formou osobního odběru a to jedině po předchozí domluvě.

Objednávky s dopravou EMS jsou odesílány i v ostatních pracovních dnech.. tedy ve čtvrtek a v pátek, jelikož doprava EMS doručuje i v sobotu (není-li svátek). Důležité je, aby vaše objednávky byly uzavřeny do 12:00 hodin a mohly tak být ještě týž den či následující den (dle počtu objednávek a jejich pořadí) odeslány.

Objednávky s dopravou EMS je možné si také zadat v objednávce u jakéhokoli zboží, a to především potřebujete-li mít jistotu dodání následující den.. což tato služba garantuje.


Vyřizování objednávek.. jejich pořadí

Pořadí objednávek je určeno dnem/časem, kdy byla na účet připsána platba k objednávce. Tedy číslo objednávky nebo den či čas provedené objednávky není rozhodující pokud nebyla platba ihned uhrazena (např. on-line nebo bankovním příkazem a to formou okamžité platby apod.).. v takovém případě je den/čas objednávky roven připsané platbě.

Zpět do obchodu