Cvrčci domácí

Cvrček domácí Acheta domesticus neumí lézt po hladkých površích.

Nabízíme vám je ve čtyřech velikostech. V možnosti výběru máte i takzvaný cvrččí prach, což jsou jedno až tří denní cvrčci, kteří nedosahují ani jednoho milimetru délky. Najdete je pod názvem mikro cvrčci.

Krmení kudlanek cvrčky domácími vyžaduje určité znalosti, jelikož cvrček je vcelku dravý hmyz a často napadá kudlanky při svlecích a kudlanku tak může i zahubit, proto když kudlanka cvrčka do určité doby neuloví, určitě ji ho nenecháváme v ubikaci a cvrčka vždy včas vyndáme. Více se dočtete v popisu u cvrčků. Také jsme za tímto účelem pro vás sepsali Stručné desatero k nejčastějším dotazům a ještě jedna otázka navíc a k nim odpovědi. A dále též vypracovali Obecné informace o kudlankách, kde jsou ještě podrobnější informace.

I zde najdete množstevní slevy pro registrované až do 15%.

mini cvrčci domácí
od 35 Kč

Mini cvrčci domácí. Acheta domesticus. Velikost do 6 mm. V různém množství.

257/2-5
střední cvrčci domácí
Akce
od 35 Kč–16 %
od 35 Kč

Střední až velcí cvrčci domácí. Acheta domesticus. Mix středních až velkých cvrčků domácích (Acheta domesticus) ve velikosti kolem 16 mm až...

263/25
Novinka Tip
60 Kč –23 %
46 Kč

Sypká suchá krmná směs pro cvrčky a šváby. Obsahuje minerální a další látky. Výživa potřebná pro krmný hmyz. Pro registrované zákazníky jsou...

521
Malí cvrčci domácí
od 50 Kč

Malí cvrčci domácí. Acheta domesticus. Velikost do 10 mm. V různém množství.

259/5 M
Mikro cvrčci domácí
od 50 Kč

Mikro cvrčci domácí. Acheta domesticus. Velikost 0,5 - 3 mm. V různém množství.

255/2-5
5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení