Flexária

Máme pro vás nový úžasný produkt, který se nazývá flexárium. Je výjimečný v tom, že je vyroben z unikátního systému, který se jednoduše sestaví za pár okamžiků, dle přiloženého návodu. Dokonce i bez dopomoci jakéhokoli nářadí!

Flexária se skládají z hliníkového rámu a ocelového pletiva, které tvoří všechny stěny, strop i dvířka. Dno je vyrobeno z pevného PVC materiálu a pro snadné čištění je na něm volně ložená podložka. Je tedy váhově vcelku lehký, ale přitom stabilní.

Flexárium je využitelné v interiérovém, ale i ve venkovním chovu a je ideální pro zvířata s potřebou velké cirkulace vzduchu.

Flexária nabízíme ve vícero velikostech dle různých druhů chovanců. Rám je potom ve dvou provedeních, a to buďto v bílé nebo černé barvě, pletivo je také v barvě bílé nebo černé.

Všechna flexária můžete vybavit vhodným podložím, okrasnými kameny, kořeny či korkovou kůrou a epifytními rostlinami. Samozřejmě lze použít jakákoli výbava.. dle fantazie a vkusu každého chovatele.

Množstevní slevy jsou až 15% pro všechny zaregistrované zákazníky.

U VŠECH FLEXÁRIÍ JE DOPRAVA ZDARMA A PROTO SE VYŽADUJE INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKA!

Snímek obrazovky 2022 05 08 v 15.45.04
Novinka
od 2.200 Kč–25 %
od 1.650 Kč

Celosíťová flexária bílé barvy v různých velikostech. Množstevní slevy až 15% pro zaregistrované. DOPRAVA ZDARMA. Tento produkt a další...

533/32
Snímek obrazovky 2022 03 13 v 15.40.53
Novinka Tip
od 2.800 Kč–21 %
od 2.200 Kč

Celosíťová flexária černé barvy v různých velikostech. Množstevní slevy až 15 % pro zaregistrované. DOPRAVA ZDARMA. Tento produkt a další...

503/42
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení