Objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. V případě objednání ve středu odpoledne a další zbylé dny v týdnu, budeme vaši objednávku expedovat z našeho e-shopu nejdříve v pondělí další týden, viz. sekce Důležité informace.

Flexária celosíťová bílá

Celosíťová flexária bílé barvy v různých velikostech.

Množstevní slevy až 15% pro zaregistrované.

DOPRAVA ZDARMA. Tento produkt a další terária a poloviční flexária je možné objednat pouze formou samostatné individuální objednávky a to z důvodu individuální dopravy.

Rozměry
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
4.500 Kč –9 % 4.060 Kč
Kategorie: Flexária
Materiál rámu: hliník
Materiál pletiva: černě lakovaná ocel (dvířka, stěny a strop)
Materiál dno: černé pevné PVC s volně loženou podložkou
Snímek obrazovky 2022 05 08 v 15.45.04
Novinka
4.500 Kč –9 %

Flexária se skládají z bílého hliníkového rámu a černého ocelového pletiva, které tvoří všechny stěny, strop i dvířka. Dno je vyrobeno z pevného PVC materiálu a pro snadné čištění je na něm volně ložená podložka. Díky černé barvě pletiva je dobře vidět do terárií a nebudete ochuzeni o radostný pohled na vaše chovance.

Flexária jsou vyrobena z unikátního drážkového systému, díky kterému se velmi snadno a rychle sestavují. Dle návodu to zvládne každý. K montáži není třeba žádné nářadí a sestavení trvá pár minut.

Flexárium je využitelné v interiérovém i ve venkovním chovu a je ideální pro zvířata s potřebou velké cirkulace vzduchu. V případě venkovního chovu je vždy potřeba myslet na možnost přehřátí zvířat a zajistit jim alespoň v části flexária permanentní stín. K tomu se dají velmi efektivně využít živé rostliny.

Flexária lze využít pro chov zvířat, která ráda šplhají a potřebují ubikaci orientovanou na výšku - kudlanky, strašilky, chameleoni, gekoni a mnohé další. U nás lze dokoupit veškerou vhodnou výbavu.

V nabídce jsou flexária různých velikostí, stačí vybrat dle potřeby vašich chovanců.

Tato doprava We | Do NEUMOŽŇUJE přepravu bezobratlých a ani rostlin a proto není možné přes ní odeslat kudlanky ani jiné další zboží.. protože je určená jako individuální doprava jedině a pouze k odesílání těchto flexárií, také polovičních flexárií a terárií.. jak zde i výše uvádíme.

Množstevní slevy až 15% pro zaregistrované.

Zpět do obchodu