Objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. V případě objednání ve středu odpoledne a další zbylé dny v týdnu, budeme vaši objednávku expedovat z našeho e-shopu nejdříve v pondělí další týden, viz. sekce Důležité informace.

Foto sada

Máme pro vás úžasný nový produkt ,,Foto sadu". Hodící se nejen k amatérským, ale i profesionálním účelům.

Skládá se z fotografického stanu s LED osvětlením, propojovacím USB kabelem včetně univerzálního napájecího USB adaptéru a unikátního flexibilního stativu pro mobilní telefon.

Teď už jen stačí zaznamenat nezapomenutelné zážitky s vašim mazlíčkem. Tedy hurá na to!

V této trojkombinaci je výhodná cena!

 

Skladem
799 Kč –27 % 582 Kč
Kategorie: Sady v akci
Záruka: 2 roky
Materiál stanu: plast
Barva stanu: bílá
Barva pozadí stanu: bílá a černá
Počet LED (stanu): 20 ks
Napájení LED osvětlení (stanu): mikro USB DC 5V/1A (kabel USB/mikro USB je součástí balení)
Délka USB/mikro USB kabelu:
Rozměry v rozloženém stavu (stanu): 24 x 22 x 24 cm
Rozměry ve složeném stavu (stanu): 24 x 22 x 2 cm
Hmotnost stanu: 236 g
Materiál obalu USB adaptéru: plast
Barva USB adaptéru: bílá
Výstupní konektor USB adaptéru: USB-A
Výstupní napájení USB adaptéru: DC 5V/1A
Rozměry i se síťovými kolíky (USB adaptéru): 65 x 35 x 15 mm
Hmotnost adaptéru:
Výška stativu ve složeném stavu: 15 cm
Výška stativu v rozloženém stavu: 25 cm
Max. šířka telefonu (ve stativu): 80 mm
Hmotnost stativu:
Foto sada
Akce Novinka
799 Kč –27 %

Foto sada je pro vás připravená k záznamu vašich zážitků s kudlankami, ale ne jen s nimi.. se všemi vašimi chovanci. Nebo pro jakékoli videa, detailní fotografie či makrofotografie.

Skládá se z těchto produktů:

Foto stan bílé barvy s LED osvětlením a dvěmi vnitřními pozadími v bílé nebo černé barvě, dále propojovacím USB/mikro USB kabelem v bílé barvě

Univerzální USB adaptér - nabíječka 5V/1A bílé barvy

Unikátní flexibilní stativ pro mobilní telefon v černé barvě

Fotografický stan je vybavený 20 LED diodami svítícími v neutrální bílé barvě, které zajišťují rovnoměrné nasvícení, což je vhodné například pro videa, detailní fotografie nebo makrofotografie. Je vyroben z odolného bílého plastu a jeho stěny jsou po složení k sobě přichyceny pevným magnetem na stranách. Skládání a rozkládání je naprosto snadné a velmi rychlé, což každý ocení především při častém převážení nebo skladování. Součástí balení jsou dvě pozadí a to v bílé a černé barvě (dle potřeby), která lze do stanu snadno uchytit. V balení fotografického stanu je i USB/mikro USB kabel v bílé barvě. Po složení, kdy se vloží do praktického obalu, má minimální rozměr a hodí se tak i na cesty.

Univerzální USB adaptér 5V/1A bílé barvy je minimalistického vzhledu, napájí LED osvětlení foto stanu a lze také použít jako nabíječka mobilních telefonů a dalších zařízení. Díky malému rozměru je vhodný i k častému cestování.

Unikátní flexibilní stativ pro mobilní telefony černé barvy je výjimečný v tom, že jeho tři flexibilní a vypolstrované nohy (na nožkách pryžové chrániče) lze ohýbat dle potřeby a tak je možné, aby byl třeba omotán kolem desky stolu či zábradlí a díky tomu má mnoho dalších využití k uchycení. Třeba jako stojánek nebo háček.. v podstatě má nepřeberné možnosti využití. Držák telefonu lze různě naklánět a otáčet o 360°, ale dá se také pevně zajistit. Díky jeho malým rozměrům po složení je ideální i k cestování.

Přejeme vám mnoho nezapomenutelných zážitků z natáčení i focení!

Zpět do obchodu