Objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. V případě objednání ve středu odpoledne a další zbylé dny v týdnu, budeme vaši objednávku expedovat z našeho e-shopu nejdříve v pondělí další týden, viz. sekce Důležité informace.

Flexibilní stativ k mobilnímu telefonu

Flexibilní stativ k mobilnímu telefonu.

Malý stativ, který dokáže velké věci.

Tři nožky stativu ohebné dle potřeby.

Otočná hlavice o 360°.

V černém provedení.

 

Skladem
290 Kč –27 % 210 Kč
Kategorie: Výbava a zařízení
Záruka: 2 roky
Výška ve složeném stavu: 15 cm
Výška v rozloženém stavu: 25 cm
Max. šířka telefonu: 80 mm
Hmotnost:
Flexibilní stativ k mobilnímu telefonu
Novinka Tip
290 Kč –27 %

Unikátní flexibilní stativ pro mobilní telefony černé barvy je výjimečný v tom, že jeho tři flexibilní a vypolstrované nohy (na nožkách pryžové chrániče) lze ohýbat dle potřeby a tak je možné, aby byl třeba omotán kolem desky stolu či zábradlí a díky tomu má mnoho dalších využití k uchycení. Třeba jako stojánek nebo háček.. v podstatě má nepřeberné možnosti.

Držák telefonu lze různě naklánět a otáčet o 360°, ale dá se také pevně zajistit. Je možné fotit jak na šířku, tak také na výšku.. dle potřeby.

Díky jeho malým rozměrům po složení je ideální i k cestování.

Vhodný také pro pohodlnější čtení nebo ke sledování filmů. Samozřejmě je především určen k focení či natáčení videí.

V kombinaci s naším foto stanem s LED osvětlením je ideálním pomocníkem k těm nejlepším záběrům, na které již nikdy nezapomenete.

Přejeme vám ty nejhezčí zážitky.

Možné objednat v trojkombinaci s foto stanem s LED osvětlením a univerzálním USB napájecím adaptérem sloužícím k napájení LED osvětlení foto stanu, který je možné využívat i jako nabíječku na všelijaké zařízení včetně mobilního telefonu.

Zpět do obchodu