Gelové lepidlo na epifytní rostliny

Gelové nestékavé kontaktní lepidlo v tubě na epifytní rostliny.

Používá se na přichycení epifytních rostlin, Tillandsia apod.

Nepoškozuje rostliny, zůstává elastické (více v popisu).

Pro zaregistrované jsou množstevní slevy až 15%.

Skladem
235 Kč –11 % 208 Kč
Kategorie: Pomůcky k chovu
Množství: 46 gramů
Novinka Tip
235 Kč –11 %

ČTĚTE POZORNĚ NÁVOD K POUŽITÍ A DODRŽUJTE BEZPEČNOSTNÍ POKYNY PŘI PRÁCI S LEPIDLEM!

Speciální gelové nestékavé kontaktní lepidlo v praktické tubě, kterým lze připevnit (přilepit) epifytní rostliny, Tillandsia apod. a přitom je žádným způsobem nepoškodí.

Má vysokou odolnost vůči vodě a teplotám -40°C až +70°C. Lepený spoj zůstává elastický a vyrovnává vnitřní napětí.

Epifytní rostliny se nesázejí do zeminy, stačí je pouze položit na vhodné podloží tak, aby ,,nestály" po celou dobu v mokru. K tomu slouží například drenáž, kámen, kořen či korková kůra.. vše u nás najdete v nabídce VÝBAVA A ZAŘÍZENÍ. Dají se také volně ,,zasunout" do otvorů v kořenech či korkové kůře.

Z našich zkušeností víme, že v případě potřeby lze epifytní rostliny také přilepit speciálním lepidlem. Kdy na vhodné podloží nebo např. stěnu terária či jiné vhodné místo naneseme dostatečnou vrstvu lepidla a necháme lepidlo zavadnout přibližně 5-10 minut (záleží na okolní teplotě), poté do ještě měkké hmoty rostlinu vložíme, opatrně vmáčkneme a přidržíme tak dlouho, až lepidlo zaschne nebo do té doby, aby rostlina v lepidle již pevně držela. Toto místo můžeme zakrýt např. mechem. Lepidlo pak zůstává po celou dobu stále pružné a nebrání tak rostlině v růstu po celou dobu jejího života.

Pro zaregistrované jsou množstevní slevy až 15%.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení