Hodinářské brýle s LED osvětlením

Hodinářské brýle s dvacetinásobnými zvětšovacími skly (lupami).

Pomocné LED osvětlení.

Výborně se hodí k pozorování detailu kudlanek a k určování jejich pohlaví.

 

Skladem
349 Kč –23 % 268 Kč
Kategorie: Pomůcky k chovu
Záruka: 2 roky
Materiál: plast, kov
Zvětšení: 20x
Průměr okulárů: 3,5 cm
Šířka hrazdičky: 15 cm
Délka brýlové nožky: 14 cm
Napájení pomocného LED osvětlení: 2x baterie typ CR1620 (jsou součástí balení)
Hodinářské brýle s LED osvětlením
Novinka
349 Kč –23 %

Tyto hodinářské brýle jsou kombinací zvětšovacího skla (lupy) a díky jejich provedení se výborně hodí k pozorování detailu a k práci na drobnostech, kdy je potřeba mít naprosto volné ruce a také dobrý zrak. Pokud potřebujete vidět ty nejmenší detaily opravdu přesně a čistě, bez této šikovné pomůcky se neobejdete. Lze použít i lupu, ale když potřebujete mít volné ruce, tak toto je řešením. Jejich součástí jsou LED světla, která lze v případě potřeby různě nasměrovat a zapnout či vypnout.

Dvacetinásobné zvětšení vám umožní provádět i ty nejjemnější zásahy. V případě potřeby lze díky nim například dopomoci kudlankám z jejich svlečky a mnoho dalších i náročnějších úkonů. Samozřejmě je lze používat na všechny možné jiné činnosti, které vyžadují detailní vidění a volné ruce. Určitě vás potěší pozorovat podrobně kudlanky, což vám otevře další náhled a budete velmi překvapeni tím co uvidíte.

Okuláry lze jednotlivě odklopit a dle potřeby pracovat jen s jedním. Jdou snadno přizpůsobit díky jednoduchému doostřovacímu mechanismu a to i v tom případě, že nosíte dioptrické brýle. Výrobek je vypracován do posledního detailu a zhotoven z nejkvalitnějších materiálů, snese i každodenní používání a věříme, že vám bude sloužit dlouhá léta.

Baterie typu CR1620 jsou součástí balení.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení