Objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. V případě objednání ve středu odpoledne a další zbylé dny v týdnu, budeme vaši objednávku expedovat z našeho e-shopu nejdříve v pondělí další týden, viz. sekce Důležité informace.

Hodinářské brýle s LED osvětlením

Hodinářské brýle s dvacetinásobnými zvětšovacími skly (lupami).

Pomocné LED osvětlení.

Výborně se hodí k pozorování detailu kudlanek a k určování jejich pohlaví.

Baterie jsou součástí.

 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
349 Kč –23 % 268 Kč
Kategorie: Pomůcky k chovu
Záruka: 2 roky
Materiál: plast, kov
Zvětšení: 20x
Průměr okulárů: 3,5 cm
Šířka hrazdičky: 15 cm
Délka brýlové nožky: 14 cm
Napájení pomocného LED osvětlení: 2x baterie typ CR1620 (jsou součástí balení)
Položka byla vyprodána…
Hodinářské brýle s LED osvětlením
Novinka
349 Kč –23 %

Tyto hodinářské brýle jsou kombinací zvětšovacího skla (lupy) a díky jejich provedení se výborně hodí k pozorování detailu a k práci na drobnostech, kdy je potřeba mít naprosto volné ruce a také dobrý zrak. Pokud potřebujete vidět ty nejmenší detaily opravdu přesně a čistě, bez této šikovné pomůcky se neobejdete. Lze použít i lupu, ale když potřebujete mít volné ruce, tak toto je nejlepším řešením. Jejich součástí jsou LED světla, která lze v případě potřeby různě nasměrovat a zapnout či vypnout.

Dvacetinásobné zvětšení vám umožní provádět i ty nejjemnější zásahy. V případě potřeby lze díky nim například dopomoci kudlankám z jejich svlečky a mnoho dalších i náročnějších úkonů. Samozřejmě je lze používat na všechny možné jiné činnosti, které vyžadují detailní vidění a volné ruce. Určitě vás potěší pozorovat podrobně kudlanky, což vám otevře další náhled a budete velmi překvapeni tím co uvidíte.

Okuláry lze jednotlivě odklopit a dle potřeby pracovat jen s jedním. Jdou snadno přizpůsobit díky jednoduchému doostřovacímu mechanismu a to i v tom případě, že nosíte dioptrické brýle. Výrobek je vypracován do posledního detailu a zhotoven z nejkvalitnějších materiálů, snese i každodenní používání a věříme, že vám bude sloužit dlouhá léta.

Baterie typu CR1620 jsou součástí balení.

 

Zpět do obchodu