Objednávky odesíláme ve všední dny v pondělí, úterý a středu. V případě objednání ve středu odpoledne a další zbylé dny v týdnu, budeme vaši objednávku expedovat z našeho e-shopu nejdříve v pondělí další týden, viz. sekce Novinky.

Objednávky nově odesíláme od pondělí do středy

Vaše objednávky budeme nově odesílat ve všední dny v pondělí, úterý a středu. Čtvrtky a pátky se budeme věnovat péči o naše kudlanky.

Chceme tímto hlavně minimalizovat riziko toho, že se zdrží vaše objednávka s hmyzem přes víkend, což by mohlo vést k jejich úhynu.

Nejbezpečnější je vždy osobní odběr na naší adrese, ale na kterém je potřeba se vždy předem domluvit a to nejlépe telefonicky. Během osobního odběru vám také můžeme nejlépe zodpovědět vaše případné otázky, na které jste nenašli odpověď na našich stránkách.

Zároveň upozorňujeme, že služba EMS garantuje dodání následující den, a je jediná možná z hlediska co největší bezpečnosti, kterou my kudlanky odesíláme.

Službu EMS je možné si také zadat v objednávce u jakéhokoli zboží, když potřebujete (mít) jistotu dodání následující den.

Děkujeme za pochopení.

Zpět do obchodu